Коробочка для обручок з дерева на весілля – головна дрібничка на Вашому святі!

Готуючись до весілля, не можна упускати жодної деталі. Усі дрібнички повинні відповідати єдиній концепції. Тільки в такому разі вдасться організувати вишукане свято. Саме деталі створюють особливу атмосферу на весіллі, вони здатні показати почуття стилю наречених.

Однією із найголовніших деталей весілля є коробочка, яка призначена для весільних обручок і використовується для їх зберігання та під час весільної церемонії. Вже давно застаріла класика – звичайний оксамитовий футляр. Сьогодні молодята віддають перевагу сучаснішим варіантам цього аксесуара. 

Серед усіх пропозицій Ви знайдете такі варіанти: 

• оксамитові та атласні коробочки;
• оздоблені бісером, мереживом тощо;
• скляні;
• дерев'яні.

Усі ці пропозиції заслуговують на Вашу увагу. Проте вибір слід зупиняти на тому варіанті, який найбільш вдало впишеться саме у Ваш стиль весільної церемонії.

Якщо весілля класичне або багате, на велику кількість гостей, тоді можна вибрати шкатулку із дерева. Вироби із дерева виглядають дорого та стильно.

Дуже популярним сьогодні є екостиль. Фотозона на весіллі зірок української естради Анастасії Каменських та Олексія Потапенка була оформлена саме в цьому стилі. Для такої церемонії однозначно варто вибрати коробочку із натуральних матеріалів. Сюди ж належить і дерево.

Як бачимо, дерев'яні шкатулки – це універсальний варіант, який підходить під різноманітні тематики. Наречені часто роблять індивідуальні замовлення, коли дизайн розробляється спеціально для них, так би мовити, ексклюзив.

Актуальним є варіант гравіювання написів на кришці або всередині коробочки, зокрема з іменами молодят, датою весілля тощо. Замовляють також коробочки у формі серця, яке символізує єдність двох сердець в одне ціле. Вибравши такі елегантні шкатулки, Ви можете їх використовувати їх і надалі – наприклад, зберігати там коштовності, а якщо це блюдце для обручок, то можна просто зробити його елементом декору, який додасть ніжності та сімейного затишку в домі.

Якщо Ви шукаєте найкращий варіант шкатулки для обручок, тоді завітайте на сайт компанії МК-REZ, яка займається виготовленням такої продукції. В наявності коробочка для обручок з дерева на весілля, яка представлена у різних варіантах. Спеціально для Вас можемо виготовити товар за індивідуальними характеристиками. Якщо вагаєтесь у виборі, консультанти компанії завжди готові прийти на допомогу, порекомендувати найбільш підхожий варіант.

Для зв'язку із менеджером МК-REZ скористайтеся зручною онлайн-формою або контактним номером телефону. Приймаємо замовлення по всій території України! Звертайтеся, ми завжди до Ваших послуг!